ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 5544689

nr 554 4689

Kornischer

3-del, Gustaviansk stil, 3x 90-100cmL

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 november 2008
kl 18:37:39

Den Gustavianska stilen